• Sortowanie:
  • Pokaz:
Impregnacja i Reperacja
Ceny od 14.99do 122.46Sortuj:   cena min   cena max   

Impregnat do fasad bezbarwny 5 l

Impregnat do fasad bezbarwny 5 l TYTAN - Uniwersalny, bezbarwny środek na bazie żywic silikonowych, do impregnacji ścian, fasad, elewacji przed niszczącym działaniem wody i zmiennych warunkÑw atmosferycznych.

Impregnat do drewna NW Koncentrat 5l zielony

Profesjonalna i trwała ochrona drewna przed owadami i grzybami powodującymi jego rozkład. Wielofunkcyjny impregnat do stosowania na drewno wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Środek grzybobójczy 5 l

Środek grzybobójczy wysoce skuteczny w walce z grzybami, glonami czy pleśnią. Bezbarwny preparat można stosować profilaktycznie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Idealny do stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wi...

Środek do usuwania mchów i porostów 5 l

Środek do usuwania mchów i porostów - Bezbarwny preparat skutecznie usuwający mchy, porosty i glony z wszelkich materiałów stosowanych w budownictwie. Polecany zwłaszcza do oczyszczania ścian, murów, pokryć da...

Impregnat do drewna ogrodowego 1l brąz

Impregnat przeznaczony do zabezpieczania drewna ogrodowego i budowlanego użytkowanego pod zadaszeniem i narażonego na działanie opadów. Zabezpiecza i chroni przed grzybami domowymi oraz owadami technicznymi szkodnikami drewna.
14.99 zł -21% Brutto